V petek, 2.12.2022, smo se z učenci udeležili polfinalnega državnega tekmovanja v gimnastiki – akrobatiki, ki je potekalo na OŠ III Murska Sobota. Učenci naše šole so na tekmovanju dosegli zelo zavidljive rezultate, tako v ekipnem kot tudi v posamičnem tekmovanju. V kategoriji starejših deklic so učenke Vita, Taira Tia, Amina, Neja in Hanna osvojile 4. mesto, v kategoriji starejših dečkov pa so učenci Marko, Luka, David in Aleksa osvojili 3. mesto. Izjemne predstave gimnastičnih prvin pa so tokrat prikazale učenke Larisa, Hana, Ajda, Ela in Nena, ki so v kategoriji mlajših deklic s prednostjo zgolj 0,1 točke pred svojo konkurenco stopile na najvišjo stopničko. Barve naše šole sta na stopničkah predstavljali tudi učenki v kategoriji posameznic – Hana je osvojila 2. mesto (ocene: 9.4, 9.6, 9.6 in 9.7), Larisa pa 1. mesto (ocene: 9.8, 9.7, 9.8 in 9.8).